Dlaczego my?

Dlaczego my?

BO KOCHAMY GOTOWAĆ!

Zdrowy tryb życia to nasza pasja i codzienna inspiracja. Wyjątkowo dbamy zarówno o jakość jak i o smak, a także szczegóły wizualne potraw.

Szczególną uwagę przykładamy do składników, z których przygotowujemy diety. Używamy wysokiej jakości świeżych, sezonowych produktów, których różnorodność pozwala pokryć zapotrzebowanie na wszystkie niezbędne składniki odżywcze, witaminy i składniki mineralne. Nie używamy konserwantów i sztucznych ulepszaczy, a jedynie naturalne przyprawy i świeże zioła. Nasi dietetycy i kucharze codziennie dbają o to, by nasze menu było nie tylko prawidłowo zbilansowane i zdrowe, ale przede wszystkim smaczne.

WYBIERAJĄC NAS...

...WYBIERASZ SWOJE ZDROWIE

demo-attachment-1065-grrrf

DARMOWA DOSTAWA

Dla każdego zamówienia na obszarze naszej dostawy dowóz jest zawsze gratis. Nasz obszar obejmuje m.in. Mysłowice i Wadowice. Więcej w dziale Kontakt.

demo-attachment-1022-v

5 POSIŁKÓW

Nasza zbilansowana dieta opiera się na pięciu sytych posiłkach każdego dnia, dzięki czemu możesz dbać o linię nie odczuwając uporczywego głodu.

demo-attachment-1066-k.l

NAJLEPSZE PRZEPISY

Dzięki doświadczeniu pozyskujemy do naszych potraw najbardziej wartościowe składniki. Nasze posiłki są maksymalnie odżywcze i smaczne.

IM WIĘCEJ TYM TANIEJ

Zamów dietę na miesiąc, a każdy posiłek
otrzymasz o 2 zł taniej!